נולדה לי אחיינית! היא אמנם לא האחיינית הראשונה שלי, אבל היא הראשונה שעשיתי עליה ובעזרתה פרויקט כזה גדול. כשנולדה הבת השלישית שלי, גיל, כתבתי במהלך כל השנה הראשונה שלה בלוג אישי-מקצועי. הבלוג ליווה אותה ואותי מהלידה ועד שהתחילה ללכת בגיל שנה. הפעם עם לידתה של האחיינית שלי – לי, הבלוג עלה מדרגה וצולם בווידאו. כל […]

נולדה לי אחיינית! היא אמנם לא האחיינית הראשונה שלי, אבל היא הראשונה שעשיתי עליה ובעזרתה פרויקט כזה גדול. כשנולדה הבת השלישית שלי, גיל, כתבתי במהלך כל השנה הראשונה שלה בלוג אישי-מקצועי. הבלוג ליווה אותה ואותי מהלידה ועד שהתחילה ללכת בגיל שנה. הפעם עם לידתה של האחיינית שלי – לי, הבלוג עלה מדרגה וצולם בווידאו. כל פגישה שלי עם אחותי, סיגל, ולי תועדה וכך אתן יכולות להצטרף אלינו, לשמוע מה אני אומרת לסיגל ומדריכה אותה, ללמוד כלים חדשים ומהי ההתנהלות הנכונה בכל סיטואציה, להבין מה התינוק אמור לעשות בכל גיל ושלב התפתחותי, וגם לקבל על הדרך כמה עקרונות חשובים לחיים בכלל עם תינוק. מעבר לעצות ולכלים, אני בטוחה שכל אחת מכן תזדהה עם אותן סיטואציות שמוצגות בפרקים, וזה חשוב לא פחות. מזל טוב ובהצלחה לכולכן!  

*שימו לב, הפרקים מסודרים על פי גיל, אך ישנם תכנים שרלוונטיים באופן כללי לטווח גילאים מסוים או לתינוקות בכלל ולאו דווקא רלוונטיים לגיל הספציפי.  

*התכנים המוצגים הינם המלצה בלבד ואינם מחליפים ייעוץ מקצועי במידת הצורך.