הסיפור שלי

היי,
אני ענבל ואני יועצת, מדריכה ומנחת הורים בתחום התפתחות ושינה של תינוקות ופעוטות.

אני אדריכלית לשעבר B.Arch, בוגרת בהצטיינות של אוניברסיטת ת"א.
בוגרת בהצטיינות של מכללת "צעד ראשון" בתחום התפתחות תינוקות בגילאי לידה-שנתיים ובתחום התפתחות ילדים בגילאי שנתיים-שש. במשך שנתיים השתייכתי לצוות המכללה והכשרתי מדריכות לעסוק בתחום. בוגרת לימודי ייעוץ שינה בשיטת "0.1 כישורי שינה".

משנת 2010 אני מנחת סדנאות התפתחות לתינוקות עד גיל שנה, חוגי תנועה מגיל שנה עד שלוש, אבחונים ושיעורים פרטיים לתינוקות וילדים עם קשיים/עיכובים התפתחותיים, ייעוצי שינה, הדרכות לקראת לידה, הדרכות ראשוניות לאחר לידה, הרצאות לקהל הרחב.
בנוסף, אני מרצה בקורסים להכשרת נשות מקצוע בתחום ההורות, כולל קורס ייחודיי שלי למדריכות סדנאות המגיעות ללמוד אצלי על מנת להתמקצע בתחום.
אני נשואה לאיתי ואמא למור, פז וגיל.

בעקבות שינוי הקריירה שעשיתי, היתה לי ההזדמנות לחוות שני סוגי הורות –
"הורות סטנדרטית" כאשר הבת הגדולה שלי נולדה ועדיין לא עסקתי בתחום ו"הורות מודעת" כאשר הבן השני שלי נולד וכבר עסקתי בתחום.
כמובן שחשתי בהבדל בין "ילד ראשון" ל"ילד שני", אבל חשתי גם בהבדלים נוספים הרבה יותר מהותיים: בחוויית הורות הראשונה שלי פעלתי על פי מה שאמרו לי לעשות, או על פי מה שהיה פופולרי, או על פי מה שראיתי שמישהי אחרת עושה. לא ידעתי מה אמור להיות בכל שלב, למה אני אמורה לצפות, מה עושים אם משהו לא קורה. באותה תקופה הרגשתי קצת אבודה. בדיעבד הסתבר שחלק מהדברים היו נכונים, אבל חלקם לא היו נכונים בכלל או שלא היו נכונים לי ולבת שלי בפרט. על רוב הדברים הלא נכונים נאלצתי "לשלם" בדיעבד.

בחוויית ההורות השנייה, כבר עסקתי בתחום. היתה לי מודעות מאד גבוהה, הבנה רחבה ועמוקה והמון כלים פרקטיים. פתאום הרגשתי, כמאמר הקלישאה שבמקרה זה התבררה כנכונה – שידע זה כוח! כוח שהוא גם פיזי, ויותר מזה – כוח נפשי שמאד חשוב בחודשים שלאחר הלידה.

ידעתי! ידעתי מה לעשות בכל סיטואציה, למה לצפות, מה לעשות אם משהו לא קורה. ידעתי איך ולאן אני רוצה להוביל את התינוק שלי, סמכתי על עצמי, התנהלתי בביטחון מוחלט. התינוק שלי הרגיש זאת, וכך גם ברגעים בהם היה יותר קל וגם ברגעים בהם היה יותר קשה, דבקתי באותה התנהלות מלאת ביטחון שמבוסס על ידע והדברים זרמו בנעימים, גם לו וגם לי. בכי, התפתחות, שינה, ענייני מערכת העיכול ועוד – הכל היה פשוט יותר קל.

במהלך שנותיי בתחום, היתה לי ההזדמנות ללוות אימהות (וגם אבות) בדרך הזו ולהיווכח כל פעם מחדש כיצד היא משפיעה על אופן ההתפתחות של ילדם מבחינה מוטורית, חושית, התנהגותית, ריגשית, תקשורתית וקוגניטיבית.
לאחר למעלה מ-3,000 תינוקות שעברו תחת ידיי, מילדים ראשונים ועד ילד חמישיים-

אני מזמינה גם אותך לחוות "הורות מודעת" – לקבל את המידע המדויק (במינון הנכון, ללא הסחות דעת), להכיר את התינוק שלך ואת מאפייניו ולחוות איתו חוויות מגוונות מתוך מקום של ביטחון.

ענבל.

האני מאמינה שלי

אני יודעת שלכל אמא ולכל תינוק יש דרך שבאמצעותה הם יכולים להגיע למקום של שלווה, נינוחות, רוגע וכייף לצד מימוש הפוטנציאל ההתפתחותי ופוטנציאל השינה של התינוק הספציפי.

אני יודעת לזהות ולמצוא עבור כל אמא ותינוק את הדרך הזאת, את הדרך שנכונה רק להם.

ואני יודעת להדריך ולהוביל אותם בה.

הצטרפי
עכשיו

מלאי את פרטייך ונחזור אלייך ממש מהר עם כל הפרטים.
את גם מוזמנת להתקשר אלינו!

בואי נהיה בקשר

בואי נהיה
חברות